Barrage Aller
10 juillet 2024

PORT
CL.2024.2025.PlayOffs.Slovan Struga.PORT.twb22.mp4

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v úvodnom zápase 1. predkola Ligy majstrov nad FC Struga 4:2. V drese slovenského šampióna sa gólovo presadili v 1. polčase Vladimír Weiss a Róbert Mak, po prestávke vyrovnal dvoma gólmi Besart Ibraimi. Víťazný gól napokon strelil v 85. minúte Juraj Kucka, ktorý v nadstavenom čase pridal aj svoj druhý presný zásah. Odveta sa uskutoční o týždeň v stredu 17. júla o 17.00 h na pôde Strugy. "Belasí" sa v prípade postupu cez súpera zo Severného Macedónska stretnú s víťazom dvojzápasu Flora Tallinn - NK Celje (prvý zápas 0:5). Ak v úvodnej fáze vypadnú, čaká ich v 2. predkole Európskej konferenčnej ligy (EKL) horší z dvojice FC Dinamo Minsk - FC Pjunik Jerevan.

ŠK Slovan: Trnovský - Pauschek (61. Medveděv), Kašia, Bajrič, Wimmer (81. Vojtko) - Savvidis (81. Szöke) - Tolič (61. Marcelli), Kucka - Mak (81. Zuberu), Weiss, Strelec
FC Struga: Dujmovič - Radič, Ristevski, Krivanjeva - Vlajkovič, Jevtoski (90.+5 Compaore), Ukpa (46. Radeski), Vosha (90. Ilievski) - Shabani - Maleski (46. Spirovski), Ibraimi .